D'Angelico is vooral onder liefhebbers van archtop gitaren bekend. Menig jazz-, country-, rock 'n roll- en bluesgitarist zweert al jaren bij de bijzondere kwaliteit dat dit bedrijf levert. D'Angelico was ook deze NAMM 2016 weer zeer goed vertegenwoordigd en introduceerde hun nieuwe Deluxe Series.
Deluxe Series
Voor deze serie hebben ze hun populairste modellen genomen uit de Standard Series en ze volledig herontworpen om aan alle eisen van de moderne gitarist te voldoen. Zo hebben de nieuwe modellen een set Seymour Duncan DA-59 pickups die ze bij D'Angelico een klein beetje aangepast en verfijnd hebben om perfect aan te sluiten bij elk individueel model. De EX-175, EXL-1 en de EX-59 vormen de uitzonderingen, zij hebben namelijk respectievelijk een set gouden TV Jones DA-Tron pickups, een Floating minihumbucker van Seymour Duncan en een set Seymour Duncan DA-90 pickups.
Alles voor de moderne gitarist
Naast het verbeteren van de pickups zijn alle modellen voorzien van een nut van grafiet, locking stemmechanieken van Grover en bovendien hebben de modellen met twee humbuckers een zes-standen schakelaar om de humbuckers individueel te gebruiken, ze beiden tegelijk te gebruiken, ze elk in een single-coil pickup te veranderen en als laatste ze beiden tegelijk te gebruiken als single-coil pickup.
Lees ook
-
DigiTech introduceert het SDRUM drummachine-pedaal21-08-2017
-
Boss viert 40-jarig bestaan14-07-2017
-
Nieuwe Martin Ed Sheeran Signature02-05-2017
-
TC Electronic introduceert de Polytune 321-04-2017
-
Positive Grid brengt BIAS Modulation Pedal uit07-04-2017
-
Mooer introduceert Tender Octaver Pro, Mod Factory Pro, Baby Bomb 30 en Red Truck pedalen06-04-2017
-
Line 6 verbetert zijn Helix LT Multi-effectpedaal06-04-2017
-
EVH komt met een nieuwe versterker13-03-2017
-
Strymon introduceert de Sunset Dual Overdrive13-03-2017
-
Fender iconen in mat zwart31-01-2017
-
Marty Friedman krijgt signature ENGL versterker27-01-2017
-
De twee-miljoenste Martin gitaar is een kunstwerk27-01-2017