ANTELOPE MASTER CLOCKS VOOR EEN STABIELE STUDIO 

Geplaatst op 27 april 2011
Het is tijd voor Antelope Audio om de Benelux markt definitief te gaan veroveren. Daar werken wij graag aan mee, omdat ze prima pro-audio producten maken! Neem nu de Master Clocks die we vandaag online gezet hebben; ze zijn wereldberoemd en aanwezig in alle grote en kleinere studio's. Dat gaat van de Hans Zimmer's studio's, Universal Mastering in Los Angelos en New York tot Wisseloord in Nederland. De muziek van films als Avatar en Tron Legacy, maar ook artiesten als Paul McCartney en de Red Hot Chili Peppers worden opgenomen en gemastered met Antelope’s clocks. Maar Antelope blijft met beide benen op de grond, ze heeft voor elk budget en elke soort studio een geschikte clock.

De hoofdontwerper, Igor Levin, is ook verantwoordelijk voor de legendarische 'Aardsync' van Aardvark, waar de muziek van films als Titanic en Gladiator indertijd mee werd gemasterd. Na 15 jaar research is Antelope Audio met nieuwe, verbeterde producten op de markt gekomen. De grootste verandering en verschil met de concurrentie is dat de temperatuur van de 'crystal oscillator' gestabiliseerd wordt in een oven binnenin de behuizing van het apparaat. Dat zorgt er voor dat je 10 tot 20 keer meer stabiliteit krijgt. Top of the bill is de atoomklok die 0.03ppb (parts per billion) stabiliteit garandeert. Behalve stabiliteit heb je met de Antelope clocks ook nog eens 4x minder jitter, wat maakt dat je geluid vele malen beter gaat klinken. Een groter stereospectrum, een transparanter sound, strakkere resultaten... Wie wil dat niet?

Bekijk de Antelope filmpjes op Youtube, of kijk eens op www.antelopeaudio.com voor meer informatie.
 
Delen op Facebook:   Antelope Master Clocks voor een stabiele studio -  Stuur door via e-mail Stuur door via e-mail  Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie